*/ ?>

Nový partner - GS Adventure

4youradventure nyní ve spolupráci s GS-Adventure nově nabízí organizované motocyklové vyjížďky mimo území USA. Zavedená firma se zkušenými průvodci Vás dovede na místa, která jsou velmi atraktivními destinacemi pro všechny motorkářské cestovatele. Projížďka nedotčenou krajinou a návštěva nekomerčních, avšak ohromně zajímavých míst zemí (nejen) východní Evropy a Afriky je Vám tak na dosah ruky. Seznam jednotlivých tras a termínů naleznete v sekci “Trasy”.

Tato jedinečná spolupráce vznikla na základě stejné myšlenky a hlavně konceptu, kterým se snažíme oslovit nadšené motorkářské cestovatele. Chceme Vám ukázat co cestování “na vlastni pest” opravdu znamená, bez toho, aniž by jste se museli o spoustu věcí starat. Mnohaleté zkušenosti a znalost nejen tras do atraktivních destinací, ale i tamních zvyklostí Vám zaručí jedinečný zážitek a pocit bezpečí. Jsme schopni zajistit veškeré cestovní formality včetně VÍZ a samozřejmostí je také zapůjčení motocyklu BMW typu GS.

Neváhejte a zarezervujte si termín na jeden z atraktivních výletů ještě na tuto sezónu! V případě jakýchkoliv dotazů ohledně této nabídky nás kontaktujte na naší e-mailové adrese, nebo se obraťte přímo na GS-Adventure na www.gs-adventure.cz.

Zobrazit všechny novinky

Spojte se s námi

Vyberte jazyk